Abdurrahman Yay

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünden 2010 yılında mezun oldum ve aynı yıl öğretmenliğe başladım. Halen Millî Eğitim Bakanlığı’nda Bilişim Teknolojileri öğretmenliği yapmaktayım. 2014 yılından bu yana Robotik ve Kodlama Eğitimleri üzerine içerik geliştirmekteyim. 2017 yılında Kidsteam Bilişim Teknolojileri Eğitim Danışmanlık şirketi kuruculuğunu yaptım.

2016 yılında mutlu bir evlilik yaptım ve şuan dünya tatlısı iki çocuğum var. Çocuklarım ve tüm dünya çocukları için güzel bir gelecek mirası bırakmak adına sosyal çalışmalarda yer almaktan her daim mutluluk duydum.

Sezgin Aslan

1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümününden mezun olan Sezgin, Index Grup’ta teknoloji satışı ve sonrasında müşteri memnuniyeti konularında uzmanlaştıktan sonra HP’de Veri Merkezi çözümleri konusunda strateji ve kanal geliştirme faaliyetlerinde bulunmustur.

2007 yılında Hewlett Packard’a Datacenter sales specialist olarak baslayan Sezgin Aslan, 2010 yılında katmadegerli urun ve cozumlerin kanal mudurlugu pozisyonuna getirilmistir.

2011-2019 yılları arasında Türkiye’nin en büyük sistem entegratörlerinden biri olan İnnova Bilisim Cozumleri’nin satis ve is gelistirme ekiplerinin yonetiminden sorumlu oldu. Halen, Endustri 4.0 destekli uretim modelleri, Dijital tasarim, Arttirilmis Gerceklik(AR) ve IoT merkezli analitik cozumler sunan bir Amerikan sirketinde Turkiye ve Yunanistan kanal satis mudurlugu yapmaktadir.

Enterprise seviyede bir çok firmanin Kurumsal Donusum surecleri konusunda stratejik danışmanlik yapmis, “Mega Projeler” kapsaminda bir cok referans kazanilmasina ekibi ile birlikte katkida bulunmustur. 1975 Iskenderun dogumlu olan Sezgin Aslan evli ve 2 cocuk babasidir.